PolliTos de PolliTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 [Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER?

Go down 
AvtorSporočilo
Pollito
Moderator
Moderator
Pollito


Male Število prispevkov : 233
Age : 29
Kraj: : Pr Anahi doma.. :)
Ti je forum všeč: : Ja!
PolliTo je: : Največja faca!!
Registration date : 23/10/2008

[Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER?   [Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER? Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 1:05 pm

Ker usm ni jasno kako potem še nastaviti BANNERJA bom kle napisou postopek.. Smile

KAKO NASTAVITI BANNER:

Greš pod TVOJ PROFIL.Klikneš vzoraj kjer piše PODPIS.Potem greš na www.shrani.si ali katero koli drugo str. in daš išči za slikami ko jo najdeš klikneš SHRANI...Pokažejo se ti 4 kode..Kopiraš drugo(koda za forum) in jo prilepiš v okeček PODPIS.Potem klikneš pošlji..ampak banner potem še ni nastavljen...Potem moraš še klikniti vzgoraj kjer piše NASTAVITVE in dati kjer piše Vedno dodaj moj podpis DA...

[Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER? Neimenovana
[Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER? Hfk <--- Tukaj klikneš DA...

KAKO SI NASTAVIŠ AVATAR:

Greš pod TVOJ PROFIL.Vzgoraj piše MOJA PODOBA.Klikneš to.Potem greš na www.shrani.si(ali na katerokoli drugo str.) in daš išči za slikami potem se ti prikažejo 4 kode.Kopiraš prvo(URL).In jo prilepiš sem: Naloži podobo iz URL naslova.Potem klikneš pošlji..


Za še kakšne nejasnosti pa kar vprašajte..Upam da sem vam bil v kakšno pomočč Smile
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com/forum.htm
 
[Help] Kako nastaviti AVATAR&BANNER?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PolliTos de PolliTo :: Vse pomembno! :: Pomoč [Help]-
Pojdi na: